مبلغ پرداختی

ما چندین روش پرداخت امن را می پذیریم

bank

سیم بانکی

پس از اتمام تسویه حساب، صفحه تایید سفارش با IBAN (شماره حساب بانکی بین المللی) و کد BIC (SWIFT) را مشاهده خواهید کرد. همچنین یک ایمیل تأیید حاوی اطلاعات مورد نیاز برای انتقال دریافت خواهید کرد. لطفا شماره سفارش خود را به عنوان دلیل پرداخت قید کنید.
paypal

PAYPAL

ما همچنین پرداخت‌ها را از طریق PayPal، یک روش پرداخت آنلاین امن و پرکاربرد، می‌پذیریم. در طی مراحل پرداخت، گزینه PayPal را انتخاب کنید و برای تکمیل پرداخت خود به سایت PayPal هدایت می شوید. اگر حساب پی پال دارید، مستقیما وارد سیستم می شوید و می توانید پرداخت را انجام دهید. اگر حساب پی پال ندارید، همچنان می توانید با کارت اعتباری خود از طریق پی پال پرداخت کنید.

پس از تایید پرداخت، سفارش شما پردازش خواهد شد.

آدرس تحویل وارد شده در سفارش لزوما باید با آدرس حمل و نقل در پی پال مطابقت داشته باشد. در غیر این صورت تحویل امکان پذیر نخواهد بود.

ALIPAY

ALIPAY

Alipay یک پلتفرم پرداخت تلفن همراه پرکاربرد در چین است و توسط گروه علی بابا اداره می شود.

برای استفاده از Alipay، لطفا مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. در طول فرآیند پرداخت در سایت ما، لطفا Alipay را به عنوان روش پرداخت خود انتخاب کنید. شما به یک صفحه پرداخت امن Alipay هدایت خواهید شد.
  2. دستورالعمل های ارائه شده در صفحه پرداخت Alipay را برای احراز هویت پرداخت خود دنبال کنید. آنها ممکن است از شما بخواهند که یک کد تأیید وارد کنید یا جزئیات بیشتری برای تکمیل تراکنش ارائه دهید.
  3. پس از تایید پرداخت خود در Alipay، به وب سایت ما هدایت می شوید، جایی که تایید سفارش و جزئیات پرداخت را دریافت خواهید کرد.
wechat

WeChat

WeChat Pay یک سیستم پرداخت تلفن همراه است که توسط Tencent، شرکت سازنده برنامه پیام‌رسان WeChat توسعه یافته است.

WeChat Pay به مشتریان این امکان را می دهد تا با استفاده از حساب های WeChat خود به سرعت و به راحتی پرداخت ها را انجام دهند.

برای استفاده از WeChat Pay، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. در طول فرآیند پرداخت، WeChat Pay را به عنوان روش پرداخت انتخاب کنید. یک کد QR منحصر به فرد به شما ارائه می شود که نشان دهنده مبلغی است که باید پرداخت کنید.
  2. هنگامی که برنامه WeChat را در دستگاه تلفن همراه خود باز کردید، باید کد QR را از طریق عملکرد اسکن داخلی اسکن کنید و با وارد کردن روش احراز هویت خود (به عنوان مثال، پین یا اثر انگشت) پرداخت را تأیید کنید.
  3. پس از تایید تراکنش و پس از انتقال وجه، سفارش شما طبق شرایط و ضوابط پردازش و ارسال خواهد شد.
paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top